Застосування пектину

 

Профілактика

В сучасному світі проблема обмеження несприятливих впливів на організм стає все актуальнішою. Лікувально-профілактичне харчування – найбільш простий і дієвий метод збереження здоров’я. Оптимізація харчування дозволяє підвищити опірність організму негативним факторам навколишнього середовища.

При профілактичному прийомі в кишечнику створюються умови, що перешкоджають життєдіяльності збудників гострих кишкових інфекцій, і забезпечується, таким чином, захисний ефект. Крім того, пектин створює умови, що перешкоджають розвитку дисбактеріозу.

Пектин значно знижує вплив шкідливих факторів навколишнього середовища – сорбує і виводить з організму важкі метали, хімічні сполуки, що надходять в організм в умовах високої загазованості, та інші, які можуть накопичуватися в організмі і отруювати його.

Кишкові інфекції, дисбактеріоз та отруєння

В організм здорової людини збудники кишкової інфекції потрапляють із їжею. Наприклад, серйозне отруєння може наступити від вживання заражених продуктів, які неправильно зберігали або порушили технологію приготування. У результаті відбувається бурхливий розвиток мікробів. У кращому випадку це загрожує діареєю. У гіршому – інфекційною лікарнею.

Гострі кишкові інфекції супроводжуються розвитком дисбактеріозу visit, або цей стан розвивається після застосування антибіотиків.

Дія пектину спрямована на патогенні мікроорганізми, що виробляють отруйні речовини. Пектин блокує їх, сорбує і виводить із організму. Корисні мікроорганізми при цьому не страждають.

У наш час абсолютно здорові люди зустрічаються рідко. Щоб убезпечити себе і своїх близьких, необхідно мати в домашній аптечці Пектиновий екстрат, унікальний засіб першої допомоги, який легко і швидко вирішує питання кишкової інфекції як у дітей, так і у дорослих. Адже трапитися це може в кожній родині. Бережіть себе!

В онкологічній практиці

Пектинові речовини впливають на процес міжклітинної взаємодії. Американськими онкологами з Мічиганського Ракового фонду встановлено, що ракові клітини і пектин утворюють міцний комплекс. На думку вчених, галактозна структура на макромолекулі пектину зв’язують білкові комплекси на поверхні ракових клітин, які відповідальні за “прилипання” до здорових тканин, і таким чином, перешкоджають процесу метастазування.

Онкологічні захворювання в наш час цілком виліковні. При лікуванні онкологічних захворювань зараз застосовують оперативне лікування, хіміотерапію та променеву терапію. На жаль, застосування цих методик звичайно супроводжується ускладненнями. Лікування дає хороші результати, але витримати його може далеко не кожен.

Пектин допомагає організму витримати лікарські навантаження і справитися із захворюванням. Він швидко і ефективно виводить токсини, шлаки, повністю нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, забирає діарею, покращує апетит, підвищує якість лікування і якість життя.

При алергії та діатезі

Детоксикуючі властивості пектинових речовин обумовлюють їх застосування для лікування алергічних захворювань, зокрема діатезу у дітей. Встановлено, що після прийому пектинового екстракту по одній чайній ложці 3 рази на день за 20 хв до годування дитини протягом 2-х тижнів спостерігався позитивний ефект: зменшення шкірних проявів діатезу і дисфункції кишечника, поліпшення самопочуття та апетиту.

В хірургічній практиці

Гемостатичні властивості пектинових препаратів використовують при легеневих кровотечах, кровотечах стравоходу, шлунка і кишечника, в стоматології та гемофілії, гінекологічних захворюваннях. Одним з найбільш цікавих і найбільш ефективних застосувань пектину в медицині є використання їх в хірургічній практиці при обробці ран та опіків. Рани, оброблені пектиновим екстрактом, не запалюються і швидко загоюються.

Цукровий діабет

Результати клінічних спостережень підтверджують також здатність пектинів знижувати рівень холестерину в крові. Крім того, пектинові речовини використовують в якості гіпоглікемічного засобу.

У хворих на діабет пектини знижують швидкість збільшення вмісту глюкози в крові після прийому їжі, не змінюючи при цьому концентрацію інсуліну в плазмі крові. При цьому слід пам’ятати, що позитивний ефект можна досягти тільки в разі, якщо застосовується 10 гр пектину (250 г пектинового екстракту).

Інші показання.

Пектин також використовують:

  • як високоактивний засіб лікування променевої хвороби;
  • при лікуванні отруєнь важкими металами, різних інтоксикацій організму;
  • для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту;
  • при поліартритах та інших захворюваннях суглобів;
  • в профілактичних цілях при роботі з отруйними речовинами;
  • в якості складової структурують частини лікарських препаратів у фармації.
Muhammad Wilkerson Jersey